Summer Discovery 2023 Yaz programlarında indirim var!

Summer Discovery 2023 Yaz programlarında indirim var!

 

 

 

Summer Discovery 2023 Yaz başvurularının açıldığını ve öğrencilere eğitim ücretlerinde tasarruf etmeleri için Başvuru Bonusu ve Erken Kayıt İndirim Promosyonunu duyurdu. Summer Discovery’de eğitim almak için erken kayıtla 15 Aralık tarihine kadar başvuru yapan öğrencilere 250 USD eğitim ücreti indirimi yapılacaktır. Buna ilaveten, 15 Aralık tarihine kadar kayıt oluşturan öğrencilere ise ek 200 USD daha indirim yapılacaktır.

Summer Discovery Alumni kapsamında da daha önce eğitim almış öğrenciler ise rezidans konaklamalı paket programların eğitim ücretinden 400 USD indirime hak kazanacaklar; Commuter Program içinse program ücretinden düşmek üzere 300 USD indirim tanımlanacaktır.

Daha önce Summer Discovery’de eğitim almış olan öğrenciler ve öğrencilerin kardeşleri Summer Discovery Alumni kapsamında indirimlerden faydalanabileceklerdir. Ek olarak, geri dönen öğrencilerden 100 USD başvuru ücreti talep edilmeyecek olup, hızlı başvuru hakkına ve öncelikli ders kaydı gibi ek avantajlardan yararlanabilecekler. Ve son olarak, öğrencinin seçtiği programdaki yerini güvence altına almak için 1.500 USD olan kayıt depozitosu, 1 Şubat 2023’e kadar tamamen RİSKSİZDİR.

*Summer Discovery indirimleri Wharton, Penn (Penn Law hariç), UCSB RMP & SRA veya Johns Hopkins University and Hood için geçerli değildir.

Summer Discovery, Amerika Birleşik Devletleri’nde 70 farklı ülkeden lise eğitimlerine yurtdışında devam etmeyi hedefleyen, eğitim hayatlarında farklı bir deneyim kazanmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği 52 yıllık eğitim geçmişine sahip bir yaz okuludur. Dünya’nın önde gelen üniversiteleriyle partnerlik yürüten Summer Discovery, Amerika Birleşik Devletleri’nin farklı eyaletlerinde bulunan merkezlerinde öğrencilerin isteklerine yönelik tercih edebilecekleri çeşitli programlarla eğitim vermektedir.

Summer Discovery, yaz programları kapsamında 55 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir ve 40 yılı aşkın bir süredir üniversite öncesi programlar sağlamaktadır. Bugün, ortaokul ve lise öğrencileri için önde gelen üniversite öncesi deneyim sağlayıcılarındadır. ABD ve İngiltere’deki prestijli üniversitelerle ortaklaşa olarak, kampüs içi deneyimler ve çevrimiçi öğrenme fırsatları sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Proudly powered by WordPress | Theme: SpicePress by SpiceThemes